مزو ژل ها

 

مزایای تزریق ژل مزوژل و میزان ماندگاری و زمان بندی تزریق ژل مزوژل

 

 

مزایای تزریق ژل مزوژل و میزان ماندگاری و زمان بندی تزریق ژل مزوژل موضوع است که باید و نباید هایی دارد که به مختصر در ادامه به آن رسیدگی می شود.

مزو ژل ، خرید مزو ژل ، فروش مزو ژل ،

مزو ژل ، خرید مزو ژل ، فروش مزو ژل ،

مزوژل چیست؟

مزوژل متد جدیدی در زمینه ی جوان سازی پوست است. ماده ای که در ساختار مزوژل استفاده شده است هیالورونیک اسید ۱۵ درصد می باشد به همراه ماده ی مزو جوان ساز کننده نظیر اقسام و انواع مواد ویتامینه و معدنی و گیاهی ، ماده مینرال ، عوامل رشد بافت ها ، کوآنزیم Q10، سنتلا و … را می توان نام برد که تمام آن ها باعث ایجاد و ساخت کلاژن بالا ،خون رسانی به بافت ها و اندام ها می شوند.

مواد تشکیل دهنده مزوژل

در مزوژل از ۱۴ نوع مواد ویتامینه و معدنی و آنتی اکسیدان جهت تقویت و ترمیم پوست بهره گرفته می شود.

مزوژل دربرگیرنده ی موادی از انواع ویتامین ها و همچنین هیالورونیک اسید با تراکم و سفتی زیاد می باشد اما همانند ژل ها حجم دهنده و پر کننده نیستند.

این نوع ژل ها مشابه ترکیبات مزو و به صورت زیر جلدی تزریق می گردد که در نهایت سبب رفع چین و چروک و خطوط صورت و جوان سازی پوست صورت و گردن می شود.

ذره های کوچک هیدروفیل هیالورونیک اسید پس از تزریق معادل دویست برابر حجم و اندازه ی خود تمایل و قابلیت حل شدن در آب  دارند و آنگاه متورم شده و در نهایت رطوبت و آب مورد احتیاج از درون به خارج پوست را مهیا می کند.

پوست پس از هیدراتاسیون شدن جوان تر ، باطراوات تر و روشن تر می شود. این گونه پرکننده های پوستی را می شود در نواحی صورت ، گردن و دست استفاده و انجام داد تا شادابی و نرمی و رطوبت رسانی پوست افزایش یابد.

مدت زمان ماندگاری و زمان بندی تزریق ژل مزوژل

مناسب ترین و بهترین بازه ی زمانی جهت تزریق مزوژل سه جلسه  در طی هر ۳۰ روز، یک مرتبه  می باشد.

پیوستگی دستور کار ابتدایی تزریق مزوژل ، بدین سبب است که پوست با هیالورونیک اسید پر گردد و مزوژل محرک ایجاد و ساخت کلاژن گردد تا پروسه ی پیری پوست وارونه شود.

بعد از طی این برنامه ی اولیه ، لازم است تزریق هر شش ماه یک مرتبه تجدید گردد. مدت زمان  و دوام و پایداری و طول عمر  ژل مزوژل درون بافت تقریباً شش ماه می باشد.

مزایای تزریق ژل مزوژل

 • تزریق ژل مزوژل ، فیلرهای پوستی قابلیت روان و رقیق بودن زیادی در خود دارند از این رو حاص پایانی کار یکدست می باشد.
 • مزایای تزریق ژل مزوژل ، پوست به سبب ساخت کلاژن تازه و الاستین شاداب تر و جوان تر و صاف تر می
 • مزایای تزریق ژل مزوژل ، جوان سازی پوست با مزوژل برای اغلب افراد و اقسام پوست ها قابل انجام و پاسخگو خواهد بود.
 • مزایای تزریق ژل مزوژل ، رفع خطوط ظریف و چین و چروک پوست.
 • مزایای تزریق ژل مزوژل ، باطراوات تر و درخشنده تر شدن پوست.
 • مزایای تزریق ژل مزوژل ، درمان جای جوش

سفارش می شود اشخاصی که سن کمی دارند از ترزیق مزوژل خودداری نمایند.

در تزریق مزوژل اشخاصی از سیستم ایمنی ضعیفی برخوردارند نظیر افراد مبتلا به دیابت ، سرطان ، اختلال بافت همبند ، لاپوس و …. قادر نیستند از این روش مورد معالجه قرار گیرند ، به علاوه زنان در دوران حاملگی و شیردهی و اشخاصی که داروهای خاصی مصرف می کنند ، نمونه های خوبی جهت تزریق ژل مزوژل نخواهند بود.

تذکر: متخصصان پیوسته سفارش می کنند  اشخاصی که از پوست شل و وارفته و نرمی برخوردارند ترزیق مزوژل را انجام ندهند چرا که احتمال افتادگی پوست در آنان ممکن است رخ بدهد ، از این رو از شیوه های دیگری نظیری ترزیق ژل و لیفتینگ جهت تاثیرگذاری بیشتر و بهتر می توان بهره گرفت.

در پایان هفت عامل زیر را می توان از علل اصلی ایجاد چین و چروک پوست دانست:

 1. تماس با نورخورشید شدید
 2. تغییرات هورمونی
 3. مصرف دخانیات
 4. تغییرات وزنی فرد
 5. رنگ پوست افراد
 6. حالت متداول و همیشگی صورت و جاذبه ی زمین
 7. ژنتیک

مزوتراپی.مزوژل .خرید مزوژل .فروش مزوژل.مزودرماهیل.مزولایک.مزو فیوژن