مزو توسکانی TOSKANI

کوکتل و آمپول های توسکانی

 معرفی کوکتل های مزوتراپی و میکرونیدلینگ توسکانی موضوع این متن است. کوکتل توسکانی Toskani cocktail رابا این متن می توانید بهتر بشناسید و درصورتی که احساس کردید مورد استفاده شماست آن را از گروه تجاری پارسیان تهیه  نماید و خیال تان از اصل بود و کیفیت این مزو توسکانی راحت باشد .

مزو توسکانی TOSKANI

مزو توکسانی Hair Cocktail Plus

کوکتل  توسکانی ضدریزش و تقویت کننده موی سر

یکی از بهترین و عالی ترین کوکتل ها توسکانی جهت تغذیه ، قوام و احیای ریشه مو در جهان هیر کوکتل پلاس توسکانی نام دارد که به سبب مواد تشکیل دهنده موثر ، شگرف و قوی آن می باشد.

این کوکتل از موادی نظیر دکسپانینول که از ویژگی احیا و تغذیه کنندگی مو برخوردار است و همچنین کمپلس ویتامین ب و آهن گلوکونات که مواد مغذی را  برای موها فراهم می سازند و سبب استحکام و روح بخشی به آن می شوند ساخته شده است که از ریزش و تخریب موها پیشگیری می نماید و برای درمان طاسی با الگوی زنانه و مردانه و طاسی منطقه ای مفید و موثر است.

کوکتل توسکانی مزولیفت

کوکتل توسکانی مزو لیفت جهت رفع  افتادگی و شلی پوست و لیفت و کشش صورت مورد استفاده قرار می گیرد.

هیالورنیک اسید موجود در این کوکتل ماده ای حیاتی جهت آبرسانی و بازسازی پوست است. سدیم DNA از اثر رشد بافت تحت درمان برخوردار بوده و تا اندازه ای بازسازی سلولی را بهبود می بخشد. DMAE و سیلیکون آلی به برگشت سفتی و قوام پوست کمک می رسانند و ویتامین های C ، A ، E و B موجود در این محلول احیا و تغذیه و شادابی پوست را تامین می سازند.

کوکتل  توسکانی ضدپیری

کوکتل توسکانی آنتی ایجینگ یکی از بهترین کوکتل ها جهت جوان سازی و رفع چین و چروک های پوست به حساب می آید. این کوکتل ضدپیری دربردارنده ی اسید هیالورونیک است که یک ماده ی طبیعی حیاتی جهت آبرسانی و ترمیم پوست می باشد ، آرگیلیرین یک پنتا پپتید با تاثیری مشابه بوتاکس و خاصیت فلج سازی انقباض های تکراری عضلات فعال صورت چین و چروک های پوست را کاهش خواهد داد ، DMAE و پیروات موجب بازگشت قوام و سفتی پوست می شوند و ال کارنیتین ترمیم و تقویت بافت سلولی را اصلاح می کند.

کوکتل  توسکانی آنتی سلولیت

کوکتل توسکانی آنتی سلولیت دارای مواد و ترکیبات قوی و موثر جهت بهبود سلولیت اسفنجی و استرپتوکوک می باشد. مواد موجود در این محلول جهت برطرف کردن تجمع چربی اضافی در قسمت های مختلف بدن مفید و موثر است. این کوکتل دارای مواد لیپولیتیک نظیر کافئین ، فسفاتیدیل کولین و سدیم دیو کسو کلئات و عصاره های طبیعی و گیاهی با کنش وری ادرار آور و ضد تورم مثل عصاره گیاه دم اسب و عصاره آتریشاک می باشد.

کوکتل سفید کننده و ضدلک و رادیانس توسکانی

یک کوکتل قوی روشن کننده پوست و ضد لک با خاصیت آنتی اکسیدانی و آنتی موانوژنیک می باشد.

این محصول پیش و در خلال و بعد از ملانوژنر اثر می کند ، ساخت ملانین را کنترل و تجزیه آن را سرعت می بخشد. گوتایتون و سوپراکسیددیسموتاز موجود در این کوکتل همچون یک آنتی اکسیدان قدرتمند اثر می کند. لایت اوشن و عصاره پیورار در این کوکتل دارای مواد طبیعی سفید کننده و روشن کننده پوست با سرچشمه دریایی است و سبب غیرفعال سازی رادیکال های آزاد و مراقبت از پوست در مقابل پرتوهای مضر فرابنفش می شود .

کوکتل توسکانی سفت کننده یا فرمینگ

کوکتل  توسکانی فرمینگ خاصیت ضدپیری نیز برخوردار است.

کوکتل توسکانی باعث رفع شلی ، افتادگی و سستی پوست مورد استفاده قرار می گیرد. مواد تشکیل دهنده این کوکتل نظیر سینرژیک ضد شلی و افتادگی پوست است و عمل فیبروبلاست را تحریک می سازد( فیبروبلاست در سنتز الاستین و کلاژن فعالیت دارد). ویتامین C موجود در این محلول موجب پیشگیری از اکسیداسیون سلولی خواهد شد و تولید کلاژن را افزایش می دهد ، DMAE نیز قوام و سفتی پوست را بهبود و تقویت می سازد.

کوکتل توسکانی ریجنریتینگ و احیاکننده

کوکتل توسکانی ریجنریتینگ جهت رفع ترک های پوستی و استرچ مارک کاربرد دارد. محلول سینرژیک موجود در این محصول از به وجود آمدن کشیدگی پیشگیری و نشانه های کشیدگی را بهبود و درمان می کند. ترکیبات تشکیل دهنده دیگر این کوکتل نظیر عصاره گیاه آب قاشقی از تاثیرات التیام دهندگی فوق العاده ای برخوردار است. دکسپانتنول ، الاستین و سیلیسیوم آلی هم جهت تولید و افزایش رشته های کلاژنی در نواحی تحت درمان حیاتی می باشند.

مزو توسکانی

مزو بایو اسکین

مزو درماهیل

مزو بی سی ان

مزو لایک

مزو فیوژن

مزو ژل